Uitslagen ZAC-B klasse

Uitslagen ZAC B-klasse

Top 10 woensdag 12 augustus 2020

# Naam Pnt
1.Bjorn Ten Broeke15,1
2.Duncan Van Norel12
3.Stephan Edelijn10
4.Daan Loendersloot8
5.Darcy Mensink7
6.Arenda Van  Middendorp6
7.Mayke Blok5
8.Mick  Nijveld4
9.Gerben Kroeze3
10.Kristian Driessen2

Algemeen klassement

# Naam Pnt
1Duncan Van Norel69,3
2Bjorn Ten Broeke33,1
3Ruben Ribbink27,1
4Henze Legters26
5Siemen Van Beurden24
6Ruud Groot Kormelink19
7Wez Haveman18
8Kristian Driessen17
9Hans Bruggeman17
10Rik Jansen17

Sprint klassement

# Naam Pnt

Daguitslag woensdag 12 augustus 2020

# Nr. Naam Pnt
1.18Bjorn Ten Broeke15,1
2.4Duncan Van Norel12
3.33Stephan Edelijn10
4.27Daan Loendersloot8
5.25Darcy Mensink7
6.45Arenda Van  Middendorp6
7.29Mayke Blok5
8.34Mick  Nijveld4
9.11Gerben Kroeze3
10.3Kristian Driessen2
11.10Henze Legters1
12.23Dick Kinket1
13.9901
14.9901
15.9901
16.9901
17.9901
18.9901
19.9901
20.9901

Daguitslag 1e tussensprint

# Nr. Naam
1.0#N/B
2.0#N/B
3.0#N/B

Daguitslag 2e tussensprint

# Nr. Naam
1.0#N/B
2.0#N/B
3.0#N/B
gemiddelde snelheid: 45,81 km/u

Algemeen klassement

# Nr. Naam Woonplaats 15-722-729-75-812-819-826-82-99-916-923-930-9#############################2-12#######Totaal
14Duncan van norelNijverdal15,11215,1151200000000000000000069,3
218Bjorn ten broekeWilp263715,100000000000000000033,1
37Ruben ribbinkTwello1215,100000000000000000000027,1
410Henze legters37510100000000000000000026
540Siemen van beurdenWierden001212000000000000000000024
630Ruud groot kormelink03106000000000000000000019
744Wez haveman01008000000000000000000018
83Kristian driessenDeventer7800200000000000000000017
915Hans bruggemanGorssel10160000000000000000000017
1024Rik jansenZwolle0485000000000000000000017
1111Gerben kroezeZwolle6011300000000000000000011
1227Daan loenderslootDeventer0111800000000000000000011
1333Stephan edelijnDeventer00101000000000000000000011
1419Stephan van straatenDiepenveen504000000000000000000009
1516Martijn logtenbergZwolle800000000000000000000008
1625Darcy mensinkRaalte000170000000000000000008
1734Mick  nijveldNijverdal 000340000000000000000007
1813Anne kiersWesterhaar-vriezenveensewijk007000000000000000000007
1945Arenda van  middendorpNunspeet100060000000000000000007
2023Dick kinketHattem051010000000000000000007
2117Marc pouwDeventer500000000000000000000005
2229Mayke blokOlst000050000000000000000005
2321Jos langereis110200000000000000000004
2431Lennart van der litWarnsveld000400000000000000000004
2520Wendy mulderBroekland101100000000000000000003
2622Rene buitenhekTwello002100000000000000000003
2712Leon roeterdink110000000000000000000002
2828Sjaak van halDeventer020000000000000000000002
2943Megan van norelNijverdal010100000000000000000002
3026Thomas schotman001100000000000000000002
312Finn bordesDeventer100000000000000000000001
325Micha van den hazelDeventer100000000000000000000001
3314Sander palmGorssel010000000000000000000001
3436Bram de smidt000100000000000000000001
3539Marc kuiperNijverdal000100000000000000000001
3632Jaap kokDeventer000100000000000000000001
3735Diederik wiebingDiepenveen000100000000000000000001

Sprint klassement

# Nr. Naam