Uitslagen ZAC-B klasse

Uitslagen ZAC B-klasse

Top 10 woensdag 11 september 2019

# Naam Pnt
1.Rik Groenhuizen15,1
2.Stephan van Straaten12
3.Duncan Van Norel10
4.Jelmer Ligtenberg8
5.Ruud Groot Kormelink7
6.Ewout Paats6
7.Jelle Ligtenberg5
8.Frank Veltkamp4
9.Semere Mebrahtu3
10.Omer Mohamed2

Algemeen klassement

# Naam Pnt
1Rik Groenhuizen157,6
2Jos de Jong133,5
3Duncan Van Norel103,1
4Stephan van Straaten98
5Ruud Groot Kormelink97,1
6Stephan Edelijn78
7Ron Waanders78
8Luuk Verbruggen77,1
9Omer Mohamed51
10Semere Mebrahtu48

Sprint klassement

# Naam Pnt

Daguitslag woensdag 11 september 2019

# Nr. Naam Pnt
1.30Rik Groenhuizen15,1
2.46Stephan van Straaten12
3.18Duncan Van Norel10
4.87Jelmer Ligtenberg8
5.62Ruud Groot Kormelink7
6.56Ewout Paats6
7.86Jelle Ligtenberg5
8.97Frank Veltkamp4
9.28Semere Mebrahtu3
10.26Omer Mohamed2
11.40Jaap Kok1
12.64Rolf Brinkhuis1
13.8Daan Loendersloot1
14.19901
15.19901
16.19901
17.19901
18.19901
19.19901
20.19901

Daguitslag 1e tussensprint

# Nr. Naam
1.0#N/B
2.0#N/B
3.0#N/B

Daguitslag 2e tussensprint

# Nr. Naam
1.0#N/B
2.0#N/B
3.0#N/B
gemiddelde snelheid: 41,86 km/u

Algemeen klassement

# Nr. Naam Woonplaats 10-417-424-41-58-515-522-529-55-612-619-626-63-710-717-724-7###7-814-821-828-84-911-9Totaal
130Rik groenhuizenDeventer015,115,11015,115,11200000161001615,186715,1157,6
248Jos de jongSchalkhaar100101615,111200673015151215,18150133,5
318Duncan van norelNijverdal251777221600121015,10001211210103,1
446Stephan van straatenDiepenveen101811225010000000812410481298
562Ruud groot kormelinkDeventer8001100118100054071071215,10797,1
644Stephan edelijnDeventer3705317438008400046636078
753Ron waandersDeventer617160166000180008107010078
89Luuk verbruggenDeventer1212081115,18510040000000100077,1
926Omer mohamedDeventer10410000110072705701120251
1028Semere mebrahtuDeventer53100500100031201208310348
117Ruben ribbinkTwello10012001012000100001000100047
1221Jannes veermanHeerde7212000002000015,100000000038,1
1347Rik van der walApeldoorn00005410400015000000405038,1
1469Marc pouwDeventer141111201151000000000000037,1
152Roy nijkampTwello11310117030020120000100033
1631Henri emensDeventer0016081101000010010500025
1736Rudi littelinkBathmen40008100000000000000000022
1897Frank veltkampRijssen0000000000000060650100422
1922Christian eversNijverdal1664210000000000000010021
204Remco mentingApeldoorn0000011117005300000000019
2111Hans bruggemanGorssel0110011000000080000070019
2257Renť rotscheidApeldoorn00000001015,1001010000000018,1
2337Patrick grunderOldenzaal1813400000000000000000017
2456Ewout paatsApeldoorn00000010000000000000000616
2533Steven terpstraDeventer1121013010001010300000015
2687Jelmer ligtenberg0000001000000000000050814
2749Jeroen latourApeldoorn00000011200000000000000013
2886Jelle ligtenberg0000008000000000000000513
2958Jorgen brokLemelerveld0000000570000000000000012
3096Boris rauwerdinkApeldoorn00000000000001200000000012
3141Lionel bouma0100060000000050000000012
3254Stijn hezemanApeldoorn00000010100000000000010012
3391Sander nijhofApeldoorn00000001010000000000000011
3427Bram kamphuisDeventer0010010100001000005002011
3593Anthony lamanApeldoorn00000001000000000000000010
3612Oscar kappertSchalkhaar100003030000000000101009
3752Megan van norelNijverdal000110111000000000001309
388Daan loenderslootDeventer100100101100001001010019
3964Rolf brinkhuisDeventer000000000000001012211019
4045Stijn wiegerinckGorssel000200410000100000000008
4114DaniŽl van velsenColmschate000001010200100003000008
4243Eibert jongsmaDeventer000001000000001041010008
4363Walter mulderBathmen000000000500100000002008
4460Sjaak van halDeventer101100000000000020011007
4524Wouter jansenDeventer110000011000100010000006
4623Wendy mulderBroekland100100111000000010000006
4740Jaap kokDeventer010000000000000000000416
4815Jolanda van der endeSchalkhaar011100001100000000000005
4995Anne marijn van der graafEnschede000000010000001000300005
5029Sander palmGorssel011001100000000000000004
5181Sander pijpersZwolle000000000400000000000004
5216Kaspar bosgoedTwello111000000000000000000003
535Gerwin boschlooDeventer110100000000000000000003
5442Terence driessenApeldoorn011100000000000000000003
5539Mick nijveldNijverdal010200000000000000000003
5638Michael makBathmen011001000000000000000003
5750Michiel borstApeldoorn000000111000000000000003
5834Maurijn klokOkkenbroek110000000000001000000003
5985Norah knoefEefde000001100000000000010003
6065Aline driessenDeventer000000000000000001110003
6161Henk de manDeventer110000000000000000000002
6232Henk rensink001000100000000000000002
6359Kasper vrielinkZutphen001000010000000000000002
6489Robel michaelZwolle000000100000001000000002
6588Martijn loot000000100000000010000002
6683Geerke plantingaApeldoorn000000001000000010000002
6767Hans boomNieuw heeten000000000000000001010002
6894Justus willemsenApeldoorn000000000000010000001002
6992Arjan potterApeldoorn000000010000000000000001
7090Rene groot schaarsberg000000100000000000000001
7119Pepijn de wolff100000000000000000000001
7225Rene hofsteeDeventer100000000000000000000001
7317Michael den draak borm100000000000000000000001
741Bas langeveldDeventer010000000000000000000001
753Jesse van mullemDeventer010000000000000000000001
7620Dennis leeftinkDeventer000100000000000000000001
7784Marit braatZutphen000001000000000000000001
7855Sjors grootDeventer000000100000000000000001
7980Michael loenderslootDeventer000000000100000000000001
8099Casper van halDeventer000000000000000000010001
81100Mark van keulen000000000000000000010001

Sprint klassement

# Nr. Naam