Uitslagen ZAC A-klasse

Uitslagen ZAC A-klasse

Top 10 woensdag 12 augustus 2020

# Naam Pnt
1.Max Kroonen15,1
2.Sven Tellegen12
3.Chiel Schulten10
4.Edwin Wielink8
5.Gert-Jan Veltkamp7
6.Gerrit-Jan Van Duinen6
7.Rene V.d. Meulen5
8.Coen Bosch4
9.Meindert Weulink3
10.Arne Peters2

Algemeen klassement

# Naam Pnt
1Gert-Jan Veltkamp51,2
2Max Kroonen46,3
3Chiel Schulten37
4Adriaan De Kluiver26
5Jelle Ter Weeme23
6Olav Wallinga21
7Edwin Wielink20
8Witten Anthonise18
9Heini Koornberg16
10Coen Bosch12

Sprint klassement

# Naam Pnt

Daguitslag woensdag 12 augustus 2020

# Nr. Naam Pnt
1.10Max Kroonen15,1
2.176Sven Tellegen12
3.12Chiel Schulten10
4.2Edwin Wielink8
5.1Gert-Jan Veltkamp7
6.16Gerrit-Jan Van Duinen6
7.19Rene V.d. Meulen5
8.6Coen Bosch4
9.24Meindert Weulink3
10.180Arne Peters2
11.14Luuk Verbruggen1
12.177Jannes Veerman1
13.45Olav Wallinga1
14.26Tim Marsman1
15.7Ynte De Vries1
16.4Arno De Koning1
17.9Ernst Ogink1
18.17Jelle Ter Weeme1
19.181Wiebe Scholten1
20.28Owen Doddema1

Daguitslag 1e tussensprint

# Nr. Naam
1.0#N/B
2.0#N/B
3.0#N/B

Daguitslag 2e tussensprint

# Nr. Naam
1.0#N/B
2.0#N/B
3.0#N/B
gemiddelde snelheid: 45,65 km/u

Algemeen klassement

# Nr. Naam Woonplaats 15-722-729-75-812-819-826-82-99-916-923-930-9#############################2-12#######Totaal
11Gert-jan veltkampDeventer1015,1415700000000000000000051,2
210Max kroonenDiepenveen15,1015,1115,100000000000000000046,3
312Chiel schultenRaalte0125101000000000000000000037
440Adriaan de kluiverSchalkhaar041012000000000000000000026
517Jelle ter weemeVaassen41071100000000000000000023
645Olav wallingaZutphen12008100000000000000000021
72Edwin wielinkTwello5700800000000000000000020
829Witten anthoniseDordrecht06120000000000000000000018
915Heini koornbergZwolle1087000000000000000000016
106Coen boschTwello6101400000000000000000012
115Tjalle de bruinDeventer0065000000000000000000011
1224Meindert weulinkDiepenveen8000300000000000000000011
1316Gerrit-jan van duinenWezep1111600000000000000000010
1414Luuk verbruggenDeventer710010000000000000000009
1531Peter schultingHellendoorn080000000000000000000008
1636Minnard berkhoffDeventer003400000000000000000007
1726Tim marsmanHattem000610000000000000000007
1844Pieter verhoevenZwolle050100000000000000000006
199Ernst oginkDeventer211110000000000000000006
2019Rene v.d. meulenHattem000150000000000000000006
217Ynte de vriesDiepenveen130110000000000000000006
2211Bram oortgiesenEpse311000000000000000000005
233Siebe vrieswijkDeventer122000000000000000000005
2421Berto van damArnhem100310000000000000000005
2525Hugo bruggemanHeino111000000000000000000003
2622Rene rotscheidApeldoorn110100000000000000000003
2720Tino oosterlaarHeino101000000000000000000002
2818Loes adegeestDeventer010100000000000000000002
2933Ard stuiverZwolle000200000000000000000002
3030Niels van otterlooNijbroek 010010000000000000000002
314Arno de koningDeventer100010000000000000000002
3228Owen doddemaRaalte000110000000000000000002
3332Niels jansmanDeventer010000000000000000000001
3442Hans krukkertUtrecht010000000000000000000001
3543Pim poortingaKampen010000000000000000000001
3639Maarten mollinkWierden001000000000000000000001
3738Ewout paatsApeldoorn001000000000000000000001
3835Gert-jan bosmanNijverdal001000000000000000000001
3937Remco mentingApeldoorn001000000000000000000001
4027Jeroen wolbrinkDeventer000100000000000000000001
4113Bart van dierenOlst000100000000000000000001
4223Jos de jongSchalkhaar000010000000000000000001

Sprint klassement

# Nr. Naam