Uitslagen ZAC A-klasse

Uitslagen ZAC A-klasse

Top 10 woensdag 13 september 2023

# Naam Pnt
1.Sem Hardlooper15,1
2.Gert-Jan Veltkamp12
3.Edwin Wielink10
4.Coen Bosch8
5.Henze Legters7
6.Arno De Koning6
7.Floris Linders5
8.Kristian Driessen4
9.Wessel  Van Keulen3
10.Bram Oortgiesen2

Algemeen klassement

# Naam Pnt
1Henze Legters147,4
2Witten Anthonise134,2
3Gert-Jan Veltkamp124,1
4Berto Van Dam97
5Chiel Schulten69,3
6Bram Oortgiesen68
7Edwin Wielink67
8Coen Bosch61
9Wessel  Van Keulen58,1
10Siebe Vrieswijk58

Sprint klassement

# Naam Pnt

Daguitslag woensdag 13 september 2023

# Nr. Naam Pnt
1.27Sem Hardlooper15,1
2.4Gert-Jan Veltkamp12
3.15Edwin Wielink10
4.14Coen Bosch8
5.1Henze Legters7
6.7Arno De Koning6
7.13Floris Linders5
8.8Kristian Driessen4
9.11Wessel  Van Keulen3
10.18Bram Oortgiesen2
11.9901
12.9901
13.9901
14.9901
15.9901
16.9901
17.9901
18.9901
19.9901
20.9901

Daguitslag 1e tussensprint

# Nr. Naam
0#N/B
0#N/B
0#N/B

Daguitslag 2e tussensprint

# Nr. Naam
0#N/B
0#N/B
0#N/B
gemiddelde snelheid: 44,18 km/u

Algemeen klassement

# Nr. Naam Woonplaats 12-419-426-43-510-517-524-531-57-614-621-628-65-712-719-726-72-89-816-823-830-86-913-9Totaal
11Henze legters8120016210715,115,14015,115,10005112127147,4
25Witten anthonise06812128100121200000001201215,1150134,2
34Gert-jan veltkamp18015124005015,10101200101282712124,1
416Berto van dam105764183631201280051780097
524Chiel schulten0015,10015,115,10802100300000001069,3
618Bram oortgiesen5700357050050750008144268
715Edwin wielink1101001007605800000000361067
814Coen bosch1100011111202040007010102861
911Wessel  van keulen1230070350000001000150000358,1
1010Siebe vrieswijk0208401041810570067400058
118Kristian driessen10000010001010701000310010457
127Arno de koning0171011300700660042063654
1347Rick hezeman000000815,10012000000015,1100051,2
142Niels jansman751241000601000000000000045
153Bart van dieren15,110015,170000030000000000041,2
1646Sam van hoorn0000001017060800000378041
1726Emiel jansman000158201200000000000000037,1
1835Luuk verbruggen0000001201500000000000010037,1
196Ynte de vries6166030000000140010510034
2025Loes adegeest0010000000000000000015,150030,1
2122Jos de jong3041110114610100000111027
2217Ernst ogink4125001110000130023200026
2319Thijmen jeroense1131211223000120010000021
2441Olav wallinga015,100100000000000000000016,1
2549Jelmer ligtenberg00000060100000000000000016
2627Sem hardlooper000000000000000000000015,115,1
2750Stijn hezeman0000000000000100016105014
2833Jens fierink0000010008000110000000011
2920Thijs visscher2000010010000000000601011
3012Jorik erberveld0400005100000000000000010
3137Mattanja woets000000000000000008000008
3253Maxence le fur010000000000020001400008
3313Floris linders000000000000000000000055
3439Kilian voges000000000040000000000004
3555Victor van duuren000000040000000000000004
3629Pieter wouda000300000000000000000003
3738Matthijs dijkstra000000000000000000011103
3836Sofie van rooijen000000010000000000010002
3942Berend veerman010100000000000000000002
4031Jens wijnen000200000000000000000002
4134Capu lamers000000101000000000000002
429Sven timmermans000000000000000000010102
4343Ivan dosaev0000000000000000000000101
4423Micha van den hazel010000000000000000000001
4528Jonas van gelder000100000000000000000001
4632Paul markerink000100000000000000000001
4744Mick nijveld000010000000000000000001
4845Albert timmer000001000000000000000001
4960Erik groen000000001000000000000001
5048Thomas fishaj000000000010000000000001
5154Jelle tichelaar000000010000000000000001
5240Kris frederiks000000000000000000010001
5351 van egmond000000100000000000000001
5457Gerrit-jan duinen010000000000000000000001

Sprint klassement

# Nr. Naam