Uitslagen ZAC Zwift-A

Top 10 woensdag 10 juni 2020

# Naam Pnt
1.Otto Pelleboer30,1
2.Christian Evers25
3.20
4.17
5.16
6.15
7.14
8.13
9.12
10.11
11.10
12.9
13.8
14.7
15.6
16.5
17.4
18.3
19.2
20.1

Algemeen klassement

# Naam Pnt
1Otto Pelleboer275,6
2Berto van Dam234,1
3Bram Oortgiesen170,2
4Christian Evers155
5Maikel Willemsen127,1
6Edwin Wielink126
7Luc Grefte100,2
8Peter Roessingh81
9Jeroen de Groot71
10Arno de Koning64
11Sjors Groot28
12MA Sutton25
13Rene Smalbrugge23
14Erik Verstegen14

Sprint klassement

# Naam Pnt

Daguitslag woensdag 10 juni 2020

# Nr. Naam Pnt
1.62Otto Pelleboer30,1
2.5Christian Evers25
3.020
4.017
5.016
6.015
7.014
8.013
9.012
10.011
11.010
12.09
13.08
14.07
15.06
16.05
17.04
18.03
19.02
20.01
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.

Daguitslag 1e tussensprint

# Nr. Naam

Daguitslag 2e tussensprint

# Nr. Naam
gemiddelde snelheid: 47,5 km/u

Algemeen klassement

# Nr. Naam Woonplaats TAG25-31-48-415-422-429-46-513-520-527-53-6            Tot.
162Otto pelleboerZutphenETP253025253020303030275,6
22Berto van damDeventerZwD2517172017161730252525234,1
31Bram oortgiesenEpseZwD30152520302525170,2
45Christian eversDeventerCC75171312151414131220155
542Maikel willemsenApeldoornDe Adelaar203020201720127,1
64Edwin wielinkTwelloZwD2020161613151214126
743Luc grefteApeldoornDe Adelaar30302515100,2
836Peter roessinghDeventerTRIAMI11141715111381
916Jeroen de grootDeventerZwD121316141671
1015Arno de koningDeventerZwD1617161564
1133Sjors grootDeventerTRIAMI111728
1232Ma suttonDeventerTRIAMI101525
1359Rene smalbruggeDeventerP&K131023
1461Erik verstegenZutphenETP1414